CO

"Tworzymy teraźniejszość, świadomi przeszłości, wobec przyszłości, która jest nieznana"

Wdrażamy kompleksowe rozwiązania dla podmiotów instytucjonalnych i prywatnych, tworząc interdyscyplinarne projekty łączące działania w przestrzeni kultury i sztuki, designu i wzornictwa, architektury i nieruchomości, nowych mediów, a także inne odmienne od siebie branże i potrzeby. Szczególnie te kreatywne.

 

Projektujemy w nowo wymyślonych lub zmieniamy porządek w już istniejących MIEJSCACH prywatnych i komercyjnych (konsultacja, audyt, projekt i realizacja), dostosowując je do różnorodnych oczekiwań. Kreujemy rzeczy o dużym zasięgu społecznym, jak i osobiste: prywatna kolekcja sztuki nowoczesnej, albo nietypowy koncept hotelu w dawnym kościele. Może to być również biblioteka ze zbiorem rzadkich ksiąg lub stadnina koni gorącokrwistych. Skala zależy od wyobraźni i potrzeb klienta. Jesteśmy wrażliwi społecznie. Z dużym zaangażowaniem włączamy się w działanie tam, gdzie wymagana jest aktywizacja konkretnych grup, zwłaszcza tych, wymagających troski i uwagi. Tworzymy kampanie edukacyjne, informacyjne i promocyjne zarówno lokalnie, jak i o najszerszym zasięgu. Tworzymy interakcje pomiędzy różnymi kreatywnymi sektorami gospodarki, kultury i sztuki.

Budujemy, wymyślamy, nagłaśniamy, analizujemy każdy centymetr rzeczy i przestrzeni, również tej abstrakcyjnej, znajdującej się w sferze pomysłu. Stwarzamy ją od początku w sensie ideowym, ale także materialnym. Tworzymy podwaliny dla nowego, jeszcze nieznanego świata. Edukujemy, szkolimy i pomagamy zrozumieć nowe zjawiska społeczne, kulturowe i biznesowe, które będą kształtowały JUTRO.

Zarządzamy projektem na każdym jego etapie według szczegółowych wytycznych i potrzeb klienta.

Tworzymy MIEJSCA i EMOCJE.

Zrealizujemy każdy pomysł na ziemi  (kosmos zostawiamy na deser).

 

Wspieramy i podejmujemy wyzwania.